Информация для организаторов национальных турниров!

Для внесення вашого заходу до календаря Федерації дзюдо України на 2020 рік вами повинні бути виконані наступні обов’язкові умови:

1. Змагання мають проводитись не більше ніж по двох вікових групах, з розрахунку 1 татамі на 100-120 спортсменів. В разі більшої кількості учасників встановлюється додаткове татамі, або додається день змагань.

2. До календарного плану ФДУ на 2020 рік можуть бути включені змагання, в яких приймають участь спортсмени не молодші 2010 року народження.

3. Кожне татамі має обслуговувати не менше 6 (шести) суддів, з яких двоє мають бути суддями національної категорії.

4. Зона безпеки між татамі не менше трьох метрів. Зона безпеки по бокам татамі має бути не менше двох метрів з додатковим метром безпеки до огорожі або до обладнання (додаток 12 правил спортивних змагань з дзюдо).

5. Спортивний зал, в якому проводяться змагання, має бути обладнано відповідним устаткуванням (додаток 14 правил спортивних змагань з дзюдо), місцями для відпочинку та очікування для спортсменів та вболівальників, а також відповідною кількістю приміщень санітарно-гігієнічного спрямування.

6. Регламент змагань має бути наданий до Федерації для опублікування на сайті не пізніше, ніж за два місяці до дати проведення змагань.

Источник: www.ukrainejudo.com, ФДУ

Наши Проекты

Наши Партнеры

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины