Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли медалі Кубка Європи

23 та 24 липня у столиці Чехії місті Прага проходив черговий Кубок Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. В складі збірної України 2 нагороди - золоту та срібну, вибороли спортсмени Дніпра.
В перший змагальний день срібним призером у вазі до 73 кг став Назар Кулєшов. 19-річний дзюдоїст провів на Кубку Європи аж шість сутичок. На шляху до фіналу він виграв у суперників із Швеції, Ізраїля, Чехії, Німеччини та Португалії. У фіналі Назар програв оцінкою ваза-арі бельгійцю Зелемхану Батчаєву. Відзначимо, що 5 сутичок із 6 Кулєшов вигравав у доданий час. Тож срібна нагорода для нього на вагу золотої.
Наступного дня у вазі до 90 кг не було рівних нашому Тимуру Валєєву. На шляху до золота він здобув переконливі чисті перемоги у сутичках з чехом, німцем,словаком та литовцем.
Відзначимо, що обидва спортсмени здобули перші офіційні міжнародні нагороди у такому складному для усіх українських спортсменів нинішньому сезоні. Обидва тренуються у спортивному клубі "Тайфу-Дзюдо" під керівництвом Сергія Плієва.
Загалом, на Кубку Європи U21 в Празі Україна завоювала 2 золота, 2 срібла й 3 бронзи та зайняла 3 місце в медальному заліку серед 29 країн світу. За перемогу боролись 222 учасники.

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины