В Нідерландах проходить збір національної збірної України

З 13 серпня національна збірна України з дзюдо розпочала тренувальний збір в містечку Папендал (Нідерланди).
У складі "синьо-жовтих" тренуються 13 спортсменів основного складу. Хлопці та дівчата готуються до чергового контрольного старту перед Чемпіонатом світу. Це буде 10-11 вересня European Open в Річчоне (Італія).

Єдиною представницею Дніпропетровщини у складі збірної є дзюдоїстка спортивного клубу "Дзюдо-Днепр" Єлизавета Литвиненко.

Як повідомив старший тренер жіночої збірної України Андрій Олексійович Блошенко, змагання в Річчіоне Ліза пропустить, бо цілеспрямовано готується до Чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року 15-18 вересня у Празі(Чехія).

Нагадаємо,18-річна дзюдоїстка за останні два місяці виграла золото й срібло Європейського юнацького олімпійського фестивалю (особиста та командна нагороди) та бронзу дорослого European Open.

Наразі на тренувальному зборі в Папендалі готуються усього лише чотири українки. Окрім нашої Єлизавети Литвиненко це Юлія Курченко, Анастасія Турчин та Наталія Чистякова.

Склад чоловічої збірної такий: Бекірбек Моргоєв, Артем Лесюк, Яків Хаммо, Дільшот Халматов, Каро Марандян, Сергій Крівчач, Гєворг Манукян, Станіслав Гунченко.

Крім України в тренувальному таборі EJU тренуються Франція, Грузія, Ізраїль, Канада, та багато інших. Завершиться збір 18 серпня.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины