Кадетський Чемпіонат світу: українці з чотирма нагородами

В Сараєво (Боснія і Герцеговина) з 24 до 27 серпня проходив Чемпіонат світу серед кадетів, спортсменів не старше 18 років.

Попри бойкот Україною змагань під егідою IJF через скасування санкцій щодо росіян та білорусів, на кадетську світову першість "синьо-жовті" поїхали. Бо команд росії/білорусі в Сараєво не було.

В перший же день змагань, 24 серпня, подарунок на День народження України зробила Анастасія Суперсон. Дівчина стала чемпіонкою світу у найлегшій вазі -40 кг.

Далі щодня наші виборювали бронзу: Анна Тєлєгіна у вазі -52 кг, Ігор Цуркан у вазі -81 кг, Олексій Болдирєв у вазі -90 кг.

Микита Юданов й Діана Семченко фінішували у п'ятірці, а Маргарита Мірошніченко й Олександр Мартинчук завершили змагання на сьомих місцях. У підсумку Україна посіла восьме місце у медальному заліку кадетського Чемпіонату світу серед 60 країн-учасниць. За медалі боролися майже 500 молодих спортсменів.

28 серпня у Сараєво відбудеться командний кадетський Чемпіонат світу серед змішаних команд. Україна змагатиметься у статусі чинного Чемпіона Європи.
Відзначимо, що представників Дніпропетровщини у складі збірної України U18 на цих змаганнях немає.

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины