Командний Чемпіонат світу U18 та підсумки сезону

28 серпня в Сараєво командним турніром MIXED Team фінішував кадетський Чемпіонат світу. Боротьбу за нагороди вели 14 команд, в тому числі Україна у якості чинних Чемпіонів Європи серед команд.

В підсумку "синьо-жовті" завершили змагання у кроці від нагороди.
Наші дзюдоїсти виграли з рахунком 4:1 в Узбекистана, та в півфіналі поступилися Азербайджану з мінімальним рахунком 3:4.
У поєдинку за бронзу Україна також програла 3:4 Туреччині й завершила Чемпіонат світу U18 MIXED Team на п'ятому місці.

Чемпіонами світу серед команд стала Франція, срібло дісталось Азербайджану. Бронзові нагороди у Туреччини та Узбекистану.

Нагадаємо, на особистому Чемпіонаті світу U18 у Сараєво 24-27 серпня юні українські таланти завоювали золото й 3 бронзи.

Загалом у нинішньому сезоні наші кадети продемонстрували дуже потужний результат та яскраву боротьбу, вигравши на трьох головних офіційних стартах 18 медалей.
Окрім 4 нагород світової першості в Сараєво на Чемпіонаті Європи U18 у нас було 7 медалей та золото в командному турнірі; на Європейському Юнацькому Олімпійському фестивалі 5 нагород та срібло командного турніру.

Кадети-дніпряни відзначилися на офіційних стартах 2022 так: Крістіан Хохлов став Чемпіоном Європи U18 та Чемпіоном Європи U18 у команді, Іван Чернишенко отримав золото у команді ; Єлизавета Литвиненко стала переможницею ЄЮОФ та віцечемпіонкою командного турніру.

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины