Дніпрянка виборола срібло Кубка Європи з дзюдо в Словенії

1 та 2 жовтня в місті Целє в Словенії проходив Кубок Європи з дзюдо. На татамі вийшли 250 спортсменів з 13 країн двох континентів світу.

У складі збірної України у вазі понад 78 кілограмів срібну нагороду виборола дніпрянка Руслана Булавіна.
На шляху до медалі дівчина отримала три перемоги - над словенкою Торкар, хорваткою Вуковіч, італійкою Маріні. Четверту сутичку Булавіна програла господарці татамі Норчіч та фінішувала на Кубку Європи зі сріблом.

0

Відзначимо, що це перша нагорода 21-річної Руслани Булавіної у 2022 році. Тож, вітаємо дзюдоїстку, яка представляє спортивний клуб "Тайфу-Дзюдо" та тренується під керівництвом Віталія Харламова й Яна Саркісянца.

0

Також у Целє в кроці від бронзи, а саме на п'ятому місці, фінішував дніпрянин Олександр Кошляк (вага -73 кг), а наш Назар Кулєшов (вага -73 кг) був сьомим.
Ще один представник Дніпропетровщини на цих змаганнях Євген Гончарко одну сутичку виграв, а одну програв. Нагадаємо, бронзовий призер Великого Шолому у Баку 2021 Гончарко в 2022 році перейшов у нову вагу -73 кг, тож поки що він розборюється.

Загалом, на словенських татамі збірна України виборола 4 медалі. Окрім срібла Руслани Булавіної також срібну нагороду виборов Антон Савицький, а бронзовими призерами стали Владислав Колобов й Марат Крижанський.

0

Наступним стартом в міжнародному календарі дзюдо буде Чемпіонат світу в Ташкенті. Змагання розпочнуться вже 6 жовтня.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины