Триває чемпіонат світу в Ташкенті: Ядов сьомий

6 жовтня в столиці Узбекистану Ташкенті розпочався головний старт року в дзюдо - чемпіонат світу. В ньому беруть участь 571 спортсмен із 82 країн світу.

Є серед найкращих і збірна України - 9 дзюдоїстів та 4 дзюдоїстки. Дніпропетровщину на світових змаганнях представить у вазі до 78 кг 18-річна вихованка покровської школи дзюдо та дніпровського спортивного клубу "Дзюдо-Днєпр" Єлизавета Литвиненко. Дівчина вийде на татамі у вівторок, 11 жовтня.

Поки ж, після двох днів змагань на чемпіонаті світу відборолись четверо українців.
В перший день у вазі до 60 кг наші Артем Лесюк та Дільшот Халматов поступилися вже в стартових сутичках.
В другий день змагань, 7 жовтня, в ваговій категорії до 66 кг Каро Марандян виграв у американця Раміреза та поступився віцечемпіону Олімпійських Ігор грузину Маргвелашвілі.

0

Чинний чемпіон Європи Богдан Ядов фінішував у сімці найсильніших дзюдоїстів світу вагової категорії -66 кг. Спочатку Богдан оцінкою ваза-арі виграв в узбека Нуріллаєва, далі впевнено розібрався з азербайджанцем Орханом Сафаровим. В чвертьфіналі киянин поступився бронзовому призеру чемпіонату світу, який до речі сьогодні в Ташкенті оформив бронзовий дубль, Денису Вієру з Молдови. Далі у втішному турнірі Ядов програв італійцю Манці та фінішував сьомим.

Відзначимо, що Богдан Ядов розпочинав свою кар'єру в Кривому Розі, його перший тренер Павло Сергійчук.
Поки що сьоме місце Богдана - найкращий результат для збірної України на чемпіонаті світу в Ташкенті.
Завтра тримаємо кулаки за українську "анаконду" Дар'ю Білодід в -57 кг та Артема Хомулу в -73 кг.

0
0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины