Дніпряни вибороли 2 срібла у Румунії

8 й 9 жовтня румунський Клуж приймав у себе Кубок Європи серед юніорів та юніорок, спортсменів не старше 21 року.

На змагання зібралися команди 22 країн, а загалом 125 учасників.В складі збірної України дві срібні медалі вибороли й дзюдоїсти Дніпра.

В перший день змагань до фіналу добрався у вазі -73 кг наш Назар Кулєшов. Він переміг латвійця Потаповса та португальця Гомеза, а в фіналі поступився румуну Роберту Болдісу. Таким чином Назар піднявся на другу сходинку юніорського Кубку Європи.
Це друга міжнародна нагорода спортсмена в нинішньому році. В липні він також був срібним призером юніорського Кубка Європи в Празі.

В другий змагальний день такий самий результат, як і Кулєшов, продемонстрував інший дніпрянин Тимур Валєєв у вазі -90 кг. Дзюдоїст виграв у румуна Санду та поляка Богданюка, а в фіналі поступився латвійцю Матвійсу Дуйновсу. В нинішньому сезоні це друга міжнародна медаль Тимура - в липні він завоював золото на юніорському Кубку Європи в Празі.
Обидва медалісти представляють дніпровський спортивний клуб "Тафу-Дзюдо", де тренуються під керівництвом Віталія Харламова й Сергія Плієва.

В Клужі спробувала свої сили ще й дніпрянка Аліса Відєнєєва. Але в першій же сутичці програла оцінку ваза-арі нідерландській дзюдоїстці Свінкельс.

Відзначимо, що загалом на юніорському Кубку Європи в Румунії збірна України виборола 1 золото, 3 срібла й 2 бронзи та посіла четвертий рядок в медальному заліку команд. Вперед наші пропустили лише найбагаточисельнішу (51 спортсмен) команду Румунії а також Польщу з Італією. Чемпіоном став Нікіта Квятковський, срібло окрім дніпрян Кулєшова й Валєєва дісталось Станіславу Корчемлюку, а бронзові медалі вибороли Ігор Цуркан й Артем Горбань.

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины