Чемпіонат Дніпропетровської області U18, U21: підсумки та фото

Минулої суботи, 22 жовтня, в Дніпрі відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо. Це перші офіційні змагання, які було проведено в регіоні з початку війни.

Організатори зробили чемпіонат об'єднаним для двох вікових категорій: U18 та U21. Адже й майбутній Чемпіонат України, який планується провести в листопаді в Києві, також буде об'єднаним для кадетів не старше 18 років та юніорів не старше 21 року.

Змагання в Дніпрі зібрали 106 спортсменів. Окрім господарів татамі боролися дзюдоїсти та дзюдоїстки з Кривого Рогу, Павлограду, Кам'янського, Синельниково, Новомосковська та Харкова.

Відзначимо найсильніших серед кадетів U18 - це представники Дніпра Мусін Данііл, Харламов Ярослав, Проценко Владислав, Рябушко Георгій, Лебідь Дмитро, Нескородєв Леонід, Фесенко Олег, Головійчук Юлія, Іванчук Єлизавета, Терлецька Ольга, Доля Дар'я, Карпухова Ангеліна, а також Ткачова Анна й Каратунов Максим з Кам'янського, криворожанка Соловей Анастасія. Ці хлопці та дівчата стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

Серед юніорів та юніорок U21 золото в своїй вазі вибороли: Головійчук Юлія, Рудковська Софія, Доля Дар'я, Коваленко Андрій, Сорочан Андрій, Бережний Ростислав, Валєєв Тимур, Кампільо Максим, Яричук Богдан - всі дніпряни, у ваговій категорії до 66 кг чемпіоном став харківський дзюдоїст Свиданюк Євген.

Серед команд-гостей виділимо медальний успіх Кам'янського: 2 золота й срібло, та Кривого Рогу - 2 золота, 2 срібла та 1 бронза.

За результатами чемпіонату Дніпропетровської області із дзюдо буде сформовано команду, яка представить наш регіон на Чемпіонаті України U18, U21 в листопаді.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины