В Дніпрі пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області U16

3 грудня в Дніпрі відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед спортсменів не старше 16 років. Це вже другі обласні змагання під час війни – наприкінці жовтня в спареному чемпіонаті найсильніших визначали в дивізіонах U18 та U21.
113 учасників із Дніпра, Кам'янського, Синельникового, Новомосковська та обласного центру сусіднього регіону міста Запоріжжя вели боротьбу за нагороди.
Відзначимо чемпіонів у своїх вагових категоріях: Олександра Сімоненко (-44 кг) й Ярослава Недвіга (-48 кг), обидві представляють Синельникове; Анастасія Святская (-52 кг), Ян Шварцман (-46 кг), Святослав Шаповалов (-55 кг), Єгор Баленко (-73 кг), Артур Макаренко (-81 кг), Олег Фесенко (-81 кг), Титовець Кіра (+63 кг) – всі вихованці шкіл та клубів Дніпра; Єлизавета Божко (-57 кг) й Роман Банкін (-60 кг) із Запоріжжя; кам’янчани Ткачова Анна (-63 кг), Барановський Карен (-55 кг), Лихач Нікіта (-66 кг).
До речі, юні дзюдоїсти та дзюдоїстки Кам’янського на даних змаганнях фактично встановили особистий рекорд за завойованими нагородами на змаганнях такого рівня - 12 медалей, з них 3 найвищого гатунку. Вітаємо спортсменів, їх наставників та президента Федерації дзюдо Кам’янського Владислава Ніколаєва за згуртовану потужну роботу, результат якої останнім часом заслуговує на увагу.
Загалом, за підсумками Чемпіонату Дніпропетровської області U16 буде сформовано збірну, яка представить наш регіон на Чемпіонаті України в тому ж віковому дивізіоні.

ФОТОРЕПОРТАЖ Євгена Кузьменка

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины