В Дніпрі пройшов перший в новому сезоні Чемпіонат Дніпропетровської області

28 січня спортивний комплекс "Олімпійські резерви", що в Дніпрі, приймав Чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. Змагання відкрили цьогорічний обласний календар із дзюдо.

Незважаючи на війну, організатори - Федерація дзюдо Дніпропетровської області - зібрали аж 135 учасників. Причому приїхали позмагатися і спортсмени з усіх куточків нашої області (Дніпро, Кам'янське, Кривий Ріг, Новомосковськ, Синельникове, Жовті Води), і дзюдоїсти з сусідніх областей - Полтавської (м. Кременчуг) та Донецької (м.Мирноград).

Це був відбірковий старт на Чемпіонат України у відповідній віковій групі U18, який відбудеться 21-23 лютого у Львові.

Щодо результатів - відзначимо успіх в медальному заліку команд Кам'янського та Синельникового. Перші зібрали в своїй скарбничці за підсумками обласних змаганнь 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзових медалі. Другі повезли додому 2 золота, 1 срібло та 2 бронзи.
Виграли ж медальний залік дніпряни: 9 золотих, 9 срібних та 12 брнзових нагород.

0

Назвемо найкращих, володарів золотих медалей: чемпіонами в своїх вагових категоріях були представники Дніпра Ян Шварцман, Данило Мусін, Тимур Журавльов, Владислав Проценко, Ілля Білоус, Кирило Комаров, Олег Фесенко, Єлизавета Іванчук, Ольга Терлецька, Кіра Тітовець, Дар'я Доля; спортсмени з Кам'янського Карен Барановський, Іван Шапоренко, Анна Ткачова; у Синельниківців найкращий результат продемонстрували Дар'я Симоненко і Ярослава Недвіга.

Вже за два тижні, 11 лютого, в Дніпрі відбудеться ще один відбірковий на Чемпіонат України Чемпіонат Дніпропетровської області. Визначатимуть найкращих серед юніорів та юніорок не старше 21 року.

Більше фото зі змагань шукайте за посиланням.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины