Євген Гончарко в п'ятірці рижського Кубка Європи

18 й 19 березня в латвійській столиці Ризі пройшов черговий Кубок Європи з дзюдо. За медалі боролись 190 спортсменів із 24 країн. Україна фінішувала в трійці найсильніших. Золото виборов Олексій Єршов, срібними призерами були Назар Вісков й Аліна Шилова.

Найкращий результат серед дніпрян продемонстрував Євген ГОНЧАРКО. Бронзовий призер юніорських чемпіонатів світу та Європи та Великого Шолому в Баку в 2021 році у вазі до 66 кг продовжує адаптацію на міжнародній арені у ваговій категорії -73 кг. Рижський Кубок Європи став для 19-річного спортсмена найвдалішим поки що у новій вазі.
Гончарко пробився до фінального блоку, та в підсумку фінішував в кроці від нагороди та зайняв 5 місце.

0

Відразу зауважимо, що на латвійських татамі наш дзюдоїст провів аж сім сутичок.
Спочатку дніпрянин виграв у шведа Пашаєва, латвійця Яворскіса, нідерландя Ван Тейджлінгена та в чвертьфвналі поступився британцю Наірне і продовжив втішатися.
Там жереб звів Євгена з іншим представником України із Дніпра Олександром КОШЛЯКОМ. Сутичка склалась переможно саме для Жені. Далі він виграв в ізраїльтянина Сахара. І в поєдинку за бронзу поступився медаллю британцю Оліверу Шорту.

Відзначимо, що в Ризі у складі збірної України боролися троє дніпрян. Олександр КОШЛЯК записав в свій актив 1 перемогу та 2 поразки. Назар КУЛЄШОВ провів 2 зустрічі, обидві програв.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины