Студенти Дніпропетровщини вибороли нагороди на Універсіаді з дзюдо

З 3 по 5 квітня 2023 року в Луцьку проходила XVIII літня Універсіада з дзюдо. В змаганнях взяли участь 163 спортсмени з 33 закладів вищої освіти 18 регіонів України.
Дніпропетровську область представляли 15 дзюдоїстів з п'яти «вишів»: Придніпровської державної академії фізичної культури та спорту, Університету митної справи та фінансів, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного медичного університету та НТУ «Дніпровська політехніка».

В перший день змагань наші спортсмени в запеклій боротьбі вибороли 7 медалей - 3 срібла та 4 бронзи.
Срібло Кім Сергій (-60 кг)
Срібло Аліса Відєнєєва (- 70 кг)
Срібло Софія Бордінських (- 57 кг)
Бронза Кулєшов Назар (-73 кг)
Бронза Ростислав Бережний (-81 кг)
Бронза Микита Іщенко (-90 кг)
Бронза Човгун Катерина (+78 кг).

Наступного дня в командних змаганнях Дніпропетровську область представляли окремо дівчата та хлопці. Дівчата посіли 5 місце, а хлопці здобули бронзові медалі, виборовши перемогу у львів'ян.
З командними нагородами додому повертаються Олександр Клепінін, Вадим Ковальов, Назар Кулєшов, Олександр Яковлєв, Ростислав Бережний, Ілля Клименко, Микита Іщенко, Леонід Нескородєв, Максим Вишневський.

-Це були відбіркові змагання на Всесвітню Універсіаду, яка відбудеться влітку в Китаї. Після змагань дехто з наших спортсменів відправиться в Польщу на юніорський Кубок Європи, більшість візьме участь далі в Кубку України в Києві 19-20 квітня. Загалом, хочеться подякувати великій тренерській групі, яка підготувала нашу збірну – це Віталій та Катерина Харламови, Сергій та Людмила Плієви, Анатолій Пирог, Анатолій Дрога, Володимир Старов, Григорій Король, Георгій Гавриш, Ольга Кусовська, Володимир Рогальський. А ще Президенту Федерації дзюдо Дніпра Сергію Балабану, який посприяв поїздці нашої збірної на Універсіаду, – зазначила тренерка університетської збірної Дніпропетровської області Маргарита Чоботько.

-Cтудентський спорт дуже популярний та розвинений в світі, тому що охоплює всі вікові категорії: кадети, юніори, молодь та дорослі. Студентів – спортсменів, які прославляють свої вищі навчальні заклади, шанують та надають стипендії. Наша область одна з перших в Україні почала проводити Студентську Лігу з дзюдо. Кожен етап змагань збирав до сотні учасників. Звісно, під час війни ми змушені були призупинити цю Лігу. Але після перемоги федерація обов’язково збере в Дніпрі найсильніші команди «вишів». Хотілося б, щоб студентський рух охопив всю Україну, щоб у нашої молоді було здорове, цікаве майбутнє, – сказав у коментарі пресслужбі ФДДО Президент Федерації дзюдо Дніпра Сергій Балабан.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины