Відбір на Кубок України: як пройшов обласний Кубок із дзюдо

8 квітня у Дніпрі відбувся Кубок Дніпропетровської області з дзюдо серед чоловіків та жінок. Боротьба розгорнулась на татамі спорткомплексу «Олімпійські резерви».
Це один з двох найголовніших стартів сезону для основного складу спортсменів, адже на ньому вирішувалось, хто представить регіон на Кубку України 20 квітня в Києві та зможе поборотись там за місця в штатній збірній команді України.
Незважаючи на відсутність багатьох лідерів дніпровського дзюдо, (хтось - на зборах, хтось - на змаганнях) організаторам все ж вдалось зібрати якісний склад учасників. В змаганнях взяли участь 98 спортсменів із Дніпра, Кривого Рогу, смт Широке Криворізького району, Кам’янського, Павлограду, Новомосковська, Синельникового, сусідніх Запоріжжя та Харкова.
На татамі вийшли 10 майстрів спорту України та навіть 1 майстер спорту України міжнародного класу – свої сили на Кубку області вирішив спробувати титулований дзюдоїст-дефлімпієць, бронзовий призер крайніх Дефлімпійських Ігор 2021 Владислав Мозирєв.
Загалом, на Кубку Дніпропетровської області серед чоловіків та жінок боролись як досвідчені атлети, так і кадети, юніори та молодь.
Організатори –Федерація дзюдо Дніпропетровської області - розіграли 13 комплектів нагород.

0

Відзначимо чемпіонів та чемпіонок у своїх вагових категоріях. У дівчат найкращими стали Ярослава Недвіга (-48 кг, Синельникове), Грінько Олександра (-52 кг, Кам’янське), Божко Єлизавета (-57 кг, Запоріжжя), Мовсісян Арпіне (-63 кг, Синельникове), Тацька Ірина (-70 кг, Дніпро), Коваль Анастасія (+78 кг, Запоріжжя).
У хлопців в двох вагових категоріях нагороди найвищого гатунку поїхали до Кривого Рогу та Павлограду: у вазі до 90 кг золото виборов Микола Зайцев, у вазі до 100 кг Олексій Кравченко відповідно. Всі інші чемпіони – господарі татамі дніпряни. Це Клепінін Олександр (-60 кг), Мишалов Сергій (-66 кг), Репетін Іван (-73 кг), Хлопецький Микита (-81 кг), Фесенко Олег (+100 кг).

0

ФОТОРЕПОРТАЖ Дмитра Пшеничного можна переглянути в ГАЛЕРЕЇ клубного сайту СК «Дзюдо Дніпро».

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины