Відбулося засідання Федерації дзюдо Дніпропетровської області: деталі та підсумки

27 травня в Дніпрі пройшло перше в цьому році засідання Федерації дзюдо Дніпропетровської області. В ньому взяли участь Президент ФДДО Григорій Король, Президент Федерації дзюдо Дніпра Сергій Балабан, керівники міських федерацій Синельникового, Кам'янського, Марганця, старші тренери та провідні фахівці обласного центру та регіону.

0

Отже, про що йшлося.
Незважаючи на війну, фактично весь тренерський колектив вдалося зберегти. Всі знаходяться на робочих місцях, тренувальний та змагальний процес повністю налагоджено. Виключення складають Нікополь та Покров, де тренувальний процес заборонили, адже ці міста дуже потерпають від обстрілів. Дніпропетровська область - прифронтова. Та ми не зупиняємось, в першу чергу, завдяки нашим тренерам, які кожен на своєму місці і всі разом роблять все можливе й неможливе.

0

Відзначимо, що значного прогресу за останні 2 роки досягла Новомосковська міська федерація (Президент Олег Жук), яка відкрила вже другий зал дзюдо. Та планує найближчим часом організувати тренувальний процес ще й в третьому залі.

Значну частину часу присвятили обговоренню результатів виступу збірної Дніпропетровської області на Чемпіонаті України з дзюдо в віковому дивізіоні U16, який завершився в Києві 17 травня. Там наша команда виборола 5 медалей та посіла 8 місце в загальнокомандному заліку.

Результат не дуже втішний, бо зазвичай на національних чемпіонатах збірна нашої області входить мінімум в трійку найсильніших. Наприклад, на крайніх чемпіонатах України серед кадетів та юніорів збірна Дніпропетровщини була другою, а ось на Кубку України та на змаганнях молодших кадетів цей результат не вдалося повторити. Фахівці кажуть, що U16 - це вікова група, де тренери намагаються не форсувати підготовку, тож і результат відповідний.
Та всеж приємно, що на чемпіонаті України серед молодших кадетів наша збірна була найбільш багаточисельною.

0

Торкнулися питання судівського корпусу. Його робота на рівні обласних та міських змагань є досить якісною. Тим не менш, під час літньої паузи Федерація дзюдо Дніпропетровської області розробить проєкт вдосконалення судівського корпусу. Зокрема, буде створена комендантська група (судді, які відповідають за підготовку залу, встановлення спеціального обладнання), розширена секретарська група, підвищена зона відповідальності комісарів татамі. Є чого прагнути нашим суддям й на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Також обговорили ряд пропозицій щодо роботи з нашими ветеранами дзюдо. Тих людей, які стояли біля витоків дзюдо в регіоні залишилося, нажаль, небагато, тож маємо приділяти їм більше уваги.

Зауважили, що при формуванні змагального календаря, осередкам дзюдо в містах області треба бути більш організованими, аби уникати проведення паралельних змагань. Наприклад, в суботу в Дніпрі проходив старт обласного змагального календаря етап Дитячої Ліги, водночас в Кривому розі проводили змагання дитячого турніру "Малиш Крепиш".

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины