В Празі дніпровські дзюдоїстки вибороли бронзові медалі

3 й 4 червня в столиці Чехії Празі пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок, спортсменів не старше 21 року. Там у складі збірної України відзначилися дві дзюдоїстки з Дніпра. Бронзові нагороди додому везуть Аліса Відєнєєва та Маргарита Бєлкова.

У ваговій категорії до 70 кг Аліса Відєнєєва провела на чеських татамі чотири сутички, в трьох із них виграла. Відзначимо, що в поєдинку за бронзу дзюдоїстка виграла оцінкою "ваза-арі" в суперниці з Мадагаскару. Аліса тренується в спортивному клубі "Тайфу Дзюдо" під керівництвом Людмили Плієвої й Катерини Харламової. Їй 19 років.

У вазі понад 78 кг Маргарита Бєлкова на шляху до нагороди відборолася в трьох сутичках, в двох із них виявилася сильнішою. Зокрема у поєдинку за бронзу дніпрянка виграла оцінкою "ваза-арі" у представниці Туреччини. Маргариті 18 років. Вона тренується в спортивному клубі "Дзюдо 80" під керівництвом Анатолія Пирога й Анатолія Дроги.

Відзначимо, що обидві спортсменки в цьому році тільки розпочали виступати на міжнародній арені в юніорському віковому дивізіоні і виграли свої перші медалі з Кубків Європи U21.

Загалом, на континтельному Кубку в Празі збірна України виборола 4 бронзи. До нагород наших дівчат додали ще дві медалі Станіслав Корчемлюк й Олексій Болдирєв.
В Празі на КЄ змагалися 365 спортсменів із 27 країн світу.

0
0
0
0
0
0
0
0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины