В Новомосковському районі відкриють ще один зал дзюдо

27 червня розпочне роботу ще один зал дзюдо в Новомосковському районі Дніпропетровської області. Про це повідомив прессслужбі ФДДО голова Новомосковської федерації дзюдо Олег Жук.

0

Нова тренувальна локація буде відкрита по вул. Зенітній, 5 в селищі Гвардійське. Тренуватиме юних спортсменів Артур Устянський.
- Очікуємо, що першу групу складуть 15-20 чоловік, дітки 6-8 років, вже є татамі для цього залу, поспілкуємось з батьками, готові до старту тренувань, які проходитимуть по вівторках, четвергах та суботах, - розповідає Олег Жук.
Нагадаємо, що це вже третій зал дзюдо, відкритий за ініціативи Новомосковської федерації дзюдо та її президента.

Перший з'явився на карті Новомосковська в вересні 2021- го року по вул.Паланочній, 6. Там успішно працює тренер Віктор Недвига. Вихованці цієї секції вже здобувають медалі на чемпіонатах міста Дніпра та Дніпропетровської області, Всеукраїнських турнірах. Також, в цьому залі проводять і свої змагання - турніри на призи Федерації дзюдо Новомосковська.

0

Відзначимо, що другий зал було відкрито вже під час війни, в іншому районі Новомосковська. В лютому 2023-го розпочалась реконструкція приміщення по вулиці Сучкова, 116. І ось з 1 червня тренувальний процес тут офіційно розпочався. З дітьми працює молодий фахівець Дмитро Самко.

- Всі зали у Новомосковську та Гвардійському входять до клубної системи СК Дзюдо Дніпро. Нашу ініціативу всебічно підтримав голова постійної комісії Дніпропетровської облради з питань сім'ї, молоді та спорту, депутат облради Михайло Кошляк, виділивши ресурс для ремонту, а також якісне покриття для залів. Вдячний і за мотивацію, і за підтримку. Дуже приємно, що наші дітки тренуються в гідних умовах, тож є і результат, - підкреслив президент НФД Олег Жук.

0

Набір дітей в усі секції дзюдо в Новомосковську та Гвардійському не припиняється. Долучитися до тренувань може кожен бажаючий віком від 5 років.

0

Деталі дізнавайтесь у тренерів за телефонами:
Віктор Недвіга 050 527 6667 (зал по вул.Паланочній,6 у Новомосковську)

Дмитро Самко 067 933 6614 (зал по вул. Сучкова,116 у Новомосковську)

Артур Устянський 067 964 5087 (зал по вул Зенітній,5 у Гвардійському).

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины