Як в Дніпрі пройшов Міжнародний олімпійський день

23 червня 1894 року з'явився Міжнародний Олімпійський комітет.Тож, за традицією саме 23 червня, вже 75 років поспіль, в світі відзначають Олімпійський день.
Попри війну, свято відбулося цьогоріч й в Дніпрі. Таким чином наша олімпійська родина, в першу чергу, показала свою незламність та єдність.

0

На стадіоні "Олімпійські резерви" зібрались відомі спортсмени, чемпіони та призери Олімпійських Ігор, представники спортивних шкіл, федерацій, клубів Дніпра та Дніпропетровської області, тренери, спортивні функціонери.
До свята долучились й представники Федерації дзюдо Дніпропетровської області на чолі з президентом ФДДО Григорієм Королем. На невеличкому татамі наші юні чемпіони продемонстрували всім техніку свого виду спорту, взяли участь в символічному забігу в пам'ять про Янгелів Спорту - спортсменів та тренерів, які загинули захищаючи Україну від російських загарбників.

0

Привітав учасників свята й голова постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань сім'ї, молоді та спорту, Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк.

- Міжнародний олімпійський день - це свято нашої олімпійсьої родини. Тож я зичу всім здоров'я та наснаги, й звісно нових перемог. Наші спортсмени найкращі, вони боронять Україну на передовій та виборюють звитяги на світових спортивних аренах, - сказав Михайло Кошляк.

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины