Руслана Булавіна виграла Кубок Європи в Таллінні

Дзюдоїстка із Дніпра Руслана Булавіна виграла Кубок Європи з дзюдо в естонському Таллінні. Змагання проходили 7 та 8 липня і зібрали близько 200 учасників із 24 країн світу.

0

Руслана виборола золото у ваговій категорії +78 кг. За коловою системою вона здобула дві перемоги в трьох сутичках. Причому, золото у фіналі розіграла зі ще однією українкою Христиною Гоман. Булавіна виграла по "шидо".

0

Це перша міжнародна нагорода 22-річної дзюдоїстки в поточному році. Раніше вона посідала сьоме місце на турнірах Гран Прі й Grand Slam, та була п'ятою на EUROPEAN OPEN.

0

Руслана Булавіна тренується в клубі "Тайфу Дзюдо" під керівництвом Віталія Халамова та Яна Саркісянца.

Відзначимо, що ще двоє представників Дніпропетровщини фінішували на Кубку Європи в Таллінні на сьомих місцях - це Данило Хлопецький та Олександр Кошляк.

А загалом, збірна України виграла на цих змаганнях 13 нагород: 5 золотих, 2 срібні, 6 бронзових. Золото, окрім Булавіної, в Юлії Гребеножко, Микити Голобородька, Анастасії Чижевської, Михайла Свідрака; срібло дісталось Сергію Кривчачу та Христині Гоман; бронзовими призерами стали Анна Казакова, Марія Буйок, Анастасія Антіпіна, Олексій Єршов, Вадим Чернов і Каро Марандян. Цей результат дозволив "синьо-жовтим" виграти медальний залік змагань. І це вже вдруге в 2023 - му році на змаганнях серії European Cup.

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины