Дніпровські юніори виграли 3 бронзи в Угорщині

В угорському Пакші 7 та 8 липня змагалися найсильніші молоді спортсмени в ході юніорського Кубку Європи.
Команди 25 країн чотирьох континентів світу боролись за нагороди. А загалом 367 учасників.

Збірна України виступила на змаганнях потужним складом та виборола друге місце загальнокомандного заліку, поступившись лише лідерці світового дзюдо Франції. У синьо-жовтих 12 медалей: 2 золота, 1 срібло й 9 бронз.

Відзначилися на Кубку Європи й представники Дніпропетровщини.
Бронзовим призером у вазі -66 кг став Артем Сорочан. Наш дзюдоїст виграв 5 поєдинків із шести. Він представляє СК "Тайфу Дзюдо".

Бронзу у вазі +70 кг виграла вихованка спортивного клубу "Дзюдо 80" Маргарита Бєлкова. В її активі дві перемоги в трьох сутичках.

І одноклубниця Маргарити Софія Бордінських піднялася на третю сходинку подіуму за бронзою у ваговій категорії -57 кг. Дівчина виграла чотири сутички з п'яти.

Окрім наших в Пакші також відзначилися: Денис Докторов, Інна Шинкаренко - в них золото; Іван Кутєнков - в нього срібло; Артем Горбань, Каріім Нурієв, Микола Грибик, Максим Разгонов, Меланія Водянна, Марія Рицька, які фінішували з бронзою.

Спортсмени вікової групи U21 на Кубках Європи не тільки виборюють медалі, а ще й відбираються до збірної України, яка візьме участь у Чемпіонаті Європи. Головні континентальні юніорські змагання року пройдуть 7-10 вересня в Гаазі (Нідерланди).

0
0
0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины