В Павлограді відкрився ще один зал дзюдо

2 серпня в Павлограді Дніпропетровської області запрацював ще один зал дзюдо. Про це медіакоманді ФДДО розповів президент Федерації дзюдо Павлограду Станіслав Курилех.

0

- Останнім часом в Павлограді зросла кількість бажаючих займатися дзюдо, тож знайшли місце, привели його до ладу. З татамі допоміг Президент Федерації дзюдо України Михайло Анатолійович Кошляк. Вирішили, що тепер, коли у павлоградської федерації дзюдо є два зали, дорослі й діти будуть займатися окремо. Загалом, війна не вибила нас із колії, працюємо в штатному режимі. Діти тренуються, регулярно приїздять до Дніпра на змагання, на початку цього року, 4 лютого, провели відкритий чемпіонат міста Павлоград із дзюдо. В ньому взяли участь більше 60 маленьких чемпіонів, - каже Станіслав Євгенійович.

0

Новий зал Федерації дзюдо Павлограду розташувався в спортивному комплексі "Юність" по вулиці Заводській, 22 А. Площа залу 160 квадратів, а площа татамі 132 квадрати. Саме тут тренуватиме дорослі групи Олексій Кравченко.
Олексій Анатолійович - молодий, але вже досвідчений фахівець. Вихованець Олександра Венгера, майстер спорту України, має вищу освіту за спеціальністю "Олімпійський і професійний спорт". Всі бажаючі можуть потрапити до нової секції дзюдо, зателефонувавши Олексію Кравченко на номер 050 138 84 67.

0

Відзначимо, що також продовжує успішно працювати у Павлограді й секція дзюдо по вул.Соборній, 56 в спортивно-оздоровчому комплексі "Центр". Зал тут трохи менший - площею 100 квадратів. Але все добре оснащено для тренувань - якісне татамі, шведська стінка, борцівські кукли, болгарські мішки та ін.

0

Тренує тут відомий фахівець, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів світу та Європи з дзюдо серед ветеранів Олександр Іванович Венгер. До занять запрошують дітей від 8 років. Записатися на тренування можна за телефоном 066 442 95 85.

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины