У ФДДО висунули кандидата на посаду голови відділення НОК України в Дніпропетровській області

В Дніпрі під керівництвом Президента ФДДО Григорія Короля відбулася позачергова конференція Федерації дзюдо Дніпропетровської області. В ній взяли участь делегати від міських федерацій, спортивних клубів, центру олімпійської підготовки, спортивних шкіл, які є колективними членами обласної федерації.

В ході конференції визначили делегатів від ФДДО для участі в Асамблеї Відділення НОК України в Дніпропетровській області. Асамблея запланована на 28 листопада. В її роботі від обласної федерації дзюдо візьмуть участь Президент ФДДО Григорій Король та Президент Федерації дзюдо Кам'янського Владислав Ніколаєв.

На майбутній Асамблеї Відділення НОК в Дніпропетровській області буде обрано нового очільника цієї організації на 2023-2026 роки. Тож, Федерація дзюдо Дніпропетровської області висунула свого кандидата на цю посаду.

Одностайно всі підтримали кандидатуру голови постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань сім'ї, молоді та спорту, Президента Федерації дзюдо України та Президента спортивного клубу ДЗЮДО ДНІПРО Михайла Кошляка.

0

- Попрацювали плідно, - поділився Президент ФДДО Григорій Король. - Висунули свого кандидата на посаду очільника регіонального НОКу. Вважаю, кращого кандидата не знайти. Михайло Кошляк присвятив спорту все своє життя, пройшовши довгий шлях від спортсмена до менеджера національного масштабу. За його керівництва національна федерація дзюдо отримала новий імпульс в своєму розвитку. Останні роки він зробив величезний внесок в розвиток регіонального спорту на посаді голови постійної комісії облради з питань сім'ї, молоді та спорту - реконструкція спортивних залів, підтримка талановитих спортсменів, та багато іншого, приклади можна ще довго перераховувати. Олімпійський спорт на Дніпропетровщині тільки виграє від появи такого керівника.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины