В Дніпрі визначили переможців та призерів Всеукраїнського турніру з дзюдо «Патріот»

28 жовтня в Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Патріот».
Ці змагання пройшли в обласному центрі вже вчетверте. Вони присвячені Дню захисників та захисниць України. Цього року турнір також проходив в день, коли у всьому світі відзначали World Judo Day – день народження засновника дзюдо Дзігаро Кано та Всесвітній день дзюдо.
Вперше з початку війни національні змагання з дзюдо в Дніпрі провели на великій арені спорткомплексу «Олімпійські резерви». Тож боролись водночас на трьох татамі. Рівно о 09:00 в залі всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

0

Всеукраїнський турнір «Патріот» зібрав 159 учасників з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Черкаської областей та міста Києва.
Честь Дніпропетровщини відстоювали хлопці з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограду, Кам’янського, Синельникового та Новомосковська.
На татамі вийшли юнаки 2008-2009 років народження. Вони визначали найсильніших у дев’яти вагових категоріях. Найзапеклішою боротьба була у вагових категоріях до 60 кілограмів та до 66 кілограмів. В них заявилось до участі найбільше число спортсменів – 36 та 33 відповідно.

0

На фото: Президент ФДДО Григорій Король та Президент ФДУ Михайло Кошляк

Відзначимо, що за поєдинками спостерігав й Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк. Він взяв участь також в церемонії відкриття змагань. Та вручив посвідчення майстра спорту України Михайлу Рожинову, а сертифікати про виконання майстерського ступеня «1 дан» спортсменам Андрію Сліпку, Олегу Фесенку, Нікіті Задорожньому, Владиславу Москвичу та Заслуженому тренеру України Яну Гарієвичу Саркісянцу.

0

На фото: Михайло Кошляк та Олег Фесенко

Також почесними гостями змагань стали підполковник Збройних Сил України Андрій Соловейчик, виконуючий обов’язки директора департаменту молоді та спорту ОДА (ОВА) Андрій Панченко, начальник управління спорту департаменту гумполітики Дніпровської міськради Олександр Осипов, президентка Всеукраїнського благодійного фонду «Мироздание» Катерина Панченко, директорка обласного Центру Олімпійської підготовки з дзюдо Оксана Вілентко.

0

-Цьогоріч Федерація дзюдо Дніпропетровської області та Дніпра провела змагання за потужної підтримки управління спорту департаменту гумполітики Дніпровської міськради, яке очолює Олександр Осипов. Величезна їм дяка за все – прекрасний зал, яскравий та сучасний подіум, кубки, медалі, призи всім медалістам. Як завжди, підтримку медалістам організували наші постійні партнери - благодійний фонд «Мироздание», виділивши призовий фонд для чемпіонів. Впевнений, всі учасники запам’ятають наш турнір як яскраве свято спорту. Проводимо його для виховання патріотичного налаштованого покоління українців, а ще аби підтримати нашу талановиту молодь, –розповів Президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Григорій Король.
У підсумку на домашніх татамі Всеукраїнського турніру «Патріот» дніпряни вибороли найбільшу кількість нагород - 18 медалей (4 золотих, 7 срібних та 7 бронзових).

ФОТОГАЛЕРЕЯ Євгена Лаптєва

0

На фото: подіум найлегшої вагової категорії -46 кг

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ:
-46 КГ
1.Паученко Андрій (Дніпро)
2.Мудрак Дмитро (Дніпро)
3.Яковенко Костянтин (Кам’янське)
3.Коваль Іван (Дніпро)
-50 КГ
1.Андрейченко Єгор (Харків)
2.Мулик Денис (Дніпро)
3.Авходєєв Сергій (Харків)
3.Макаров Назар (Запоріжжя)
-55 КГ
1.Білоус Аркадій (Київ)
2.Шинковський Ілля (Дніпро)
3.Фатуєв Михайло (Дніпро)
3.Івахненко Максим (Київ)
-60 КГ
1.Гринько Богдан (Київ)
2.Раєв Давид (Дніпро)
3.Суржко Артур (Кам’янське)
3.Сіробаба Захар (Дніпро)
-66 КГ
1.Ворон Кирило (Дніпро)
2.Черніченко Кирило (Дніпро)
3.Богданов Дамір (Запоріжжя)
3.Швець Ілля (Дніпро)
-73 КГ
1.Найдюк Володимир (Київ)
2.Курбацький Олександр (Донецька обл)
3.Сінчук Владислав (Дніпро)
3.Черемхов Григорій (Харків)
-81 КГ
1.Фартушняк Ілля (Дніпро)
2.Рева Кирило (Запоріжжя)
3.Винник Ярослав (Кам’янське)
3.Паліївець Артем (Кременчук)
-90 КГ
1.Осиченко Кирило (Світловодськ)
2.Шевченко Костянтин (Дніпро)
3.Бобровник Олександр (Дніпро)
3.Семенюк Артем (Запоріжжя)
+90 КГ
1.Жадан Сергій (Дніпро)
2.Качан Олексій (Дніпро)
3.Вишнецький Данило (Кам’янське)
3.Безпалько Іван (Дніпро)

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины