Єлизавета Литвиненко сьома на Чемпіонаті Європи

В Монпельє (Франція) 3-5 листопада проходив Чемпіонат Європи з дзюдо. В змаганнях брала участь збірна України. Наші спортсмени відзначилися ще в перший змагальний день. Тоді Дільшот Халматов виборов срібло у вазі -60 кг, а Богдан Ядов, минулорічний Чемпіон Європи, на характері вирвав бронзу у вазі -66 кг.

0

В заключний змагальний день стартували на французських татамі й представники Дніпропетровщини. Руслана Булавіна у вазі понад 78 кг поступилася в першій же сутичці.
У вазі до 78 кг фаворитка змагань, бронзова призерка чемпіонату світу та Мастерсу Єлизавета Литвиненко посіла сьоме підсумкове місце.
Дівчина внесла в свій актив дві перемоги над хорваткою Продан та француженкою, віцечемпіонкою Олімпіади Малонга. Далі Ліза поступилась німкені Вагнер та у втішному турнірі португальці Сампайо, фінішувавши в сімці.

0

Відзначимо, що ще кілька українців завершили чемпіонат Європи на сьомих місцях - це Михайло Свідрак (-81 кг) та Христина Гоман (+78 кг).

Загалом, збірна України завершила змагання серед 44 країн Старого Світу та двох команд під прапорами IJF на 15 місці. Окрім того, наші хлопці та дівчата поповнили свій запас кваліфікаційними балами до Олімпіади в Парижі 2024.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины