Михайло Кошляк очолив обласне відділення НОК України

30 листопада в спорткомплексі «Олімпійські резерви» відбулася VII звітно-виборча Асамблея Відділення НОК України в Дніпропетровській області.
Дзюдо Дніпропетровщини на ній представляли двоє делегатів: президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Григорій Король та тренер Центру олімпійської підготовки з дзюдо Артем Блошенко.
Відзначимо, що одним з ключових питань Асамблеї стали вибори нового голови обласного відділення на 2023-2026 роки.
На початку жовтня свого кандидата на цю посаду висунула Федерація дзюдо Дніпропетровської області – Михайла Кошляка, Президента Федерації дзюдо України, Президента СК «Дніпро», голову постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань сім’ї, молоді та спорту.
В підсумку в процесі голосування за Михайла Анатолійовича свої голоси віддали 48 делегатів. Іншого кандидата - президента баскетбольного клубу «Дніпро» Валерія Кондратьєва - підтримали 38 делегатів. Тож, новим головою Відділення НОК України в Дніпропетровській області став Михайло Кошляк.
До складу виконкому обласного НОКу увійшов також Президент ФДДО Григорій Король.
Вітаємо Михайла Анатолійовича, а також Григорія Степановича з новими посадами. Бажаємо успіхів та нових перемог в розвитку олімпізму в регіоні.
Безмежно вдячні ЗСУ за можливість працювати!

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины