В Дніпрі пройшов передостанній етап Дитячої Ліги дзюдо

2 грудня в Дніпрі завершився ще один, вже четвертий в цьому році, етап Дитячої Ліги дзюдо.
Це змагання під егідою Федерації дзюдо Дніпра для дитячо-юнацьких вікових дивізіонів серед хлопців та дівчат, які проводяться протягом року та традиційно завершуються командним фіналом в грудні.
Даний етап визначав найсильніших серед хлопців 2013 року народження та серед дівчат 2013-2015 років народження. Переможців та призерів назвали в 17 вагових категоріях.
А зібрались на змагання Дитячої Ліги 100 учасників з Дніпропетровської області: міста Дніпро, Новомосковськ, Синельникове, Павлоград, Марганець, а також сусідніх областей Запорізької, Донецької, Харківської.

0

Відзначимо тих юних спортсменів, які стали найкращими в своїх вагових категоріях та вибороли золото: Базильчик Софія (Покровськ Донецької області), Кучерук Дар’я (Добропілля Донецької області), Зуб Анастасія, Шинкарьова Поліна, Корчуганов Данило, Сірченко Богдан (всі - Синельникове), Забарова Наталія (Павлоград), Потоцька Марія, Камишан Ангеліна, Корсун Кирило, Ролдугін Матвій, Демидов Тимофій, Неведров Марк, Слюсаренко Данило, Шахбанов Марат, Лавринюк Гліб, Пісоцький Микола ( всі - Дніпро).

0

Традиційно в Дитячій Лізі визначили також і найкращі команди в двох заліках – серед спортивних клубів та серед спортивних шкіл.
Трійка клубів виглядає так:
1.СК Дзюдо Дніпро (Дніпро)
2.Дзюдо 80 (Дніпро)
3.СК Дзюдо Дніпро (Синельникове)
ТОП-трійка шкіл ось така:
1.ДЮСШ з дзюдо Дніпропетровської облради
2.Міська СДЮСШОР 6
3.ДЮСШ Синельникове
Вже за два тижні 16 грудня в Дитячій Лізі дзюдо Дніпра відбудеться фінальний командний етап – змагання «стінка на стінку». На татамі вийдуть тільки хлопчики. П’ятий етап і назве найсильніших в цих змаганнях в 2023 році.

ФОТОГАЛЕРЕЯ Євгена Лаптєва.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины