В Дніпрі пройшли регіональні змагання Combat Games

В Дніпрі пройшли регіональні змагання Combat Games

9 грудня в Дніпрі відбулися регіональні змагання Фестивалю боротьби та єдиноборств. Понад 600 хлопців і дівчат змагалися за призи в п'яти видах спорту: вільній та греко-римській боротьбі, тхеквондо, карате і дзюдо.

0

Підтримати учасників приїхали відомі особистості в спортивній спільноті: чемпіон та срібний призер Олімпійських ігор Жан Беленюк та головний тренер національної збірної з греко-римської боротьби Володимир Шацьких.
З напутнім словом онлайн звернулися й президент НОК України Вадим Гутцайт і бронзова призерка Олімпіади-2020 в Токіо дзюдоїстка Дарʼя Білодід.
Завітав на змагання начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

0

В дзюдо на татамі спорткомплексу Олімпійські резерви вийшли 168 учасників не старше 17 років. Юні спортсмени представляли клуби та школи Дніпра, Кам"янського та Синельникового. Визначили переможців та призеріа в 9 вагових категоріях у дзюдоїстів та в 6 - у дзюдоїсток.

0

Відзначимо, традиційно, чемпіонів в своїх вагових. Це дніпряни Андрій Паученко, Ян Шварцман, Данііл Должанський, Ілля Білоус, Олег Фесенко, Володимир Горун, Артур Сардарян, Анна Ткачова, Вікторія Паученко, Глорія Уделіс, Альбіна Мусієнко; Максим Каратунов, Артур Суржко з Кам'янського; а також Олександра Симоненко й Анна Макушок з Синельникового.

З усіма результатами можна ознайомитися ТУТ.

Більше фотографій в ГАЛЕРЕЇ.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины