Нікополь не здається: в місті запрацював зал дзюдо

Місто довгий час потерпає від масованих обстрілів ворога. Багато спортсменів й тренерів змушені були покинути свої домівки. Всі спеціалізовані спортивні зали в місті, в тому числі й зали дзюдо, зачинили свої двері, бо тренувальний процес в них в цілях безпеки офіційно заборонили.

Міська федерація дзюдо Нікополя, яка попри війну продовжує свою роботу, вирішила відкрити тренувальний зал в безпечному підвальному приміщенні. Адже в місті залишились і бажаючі займатися дзюдо, й тренери, які хочуть займатися улюбленою справою.

Більше розповів віцепрезидент Федерації дзюдо Дніпропетровської області, президент Федерації дзюдо Нікополя Володимир Задорожний.

- Робота не зупиняється, я працюю дистанційно, в місті всі оргпитання, за необхідності, вирішує наш виконавчий директор Нікопольської федерації дзюдо Дмитро Раєв. Новий зал працює вже з місяць, хоча й невеличкий, але комфортний, з ремонтом, є окремо роздягальня для хлопчиків, окремо для дівчаток, душ. Заняття відвідують близько 20 дітей віком від 6 до 15 років. Тренування проводить досвідчений Олександр Темураєв. Ми вдячні за підтримку ідеї створення безпечного залу Президенту Федерації дзюдо України Михайлу Кошляку, а також фанатам дзюдо, небайдужим нікопольчанам Лупинському Роману, Андріану Івану, Сисорову Сергію, Солдатову Андрію. Впевнений, дітям, які не виїхали з міста, тренування підуть на користь, - розповів офіційному сайту Федерації дзюдо Дніпропетровської області Володимир Григорович.

Бажаємо міцності нашим нікопольським друзям, які попри війну залишаються з дзюдо! Та дякуємо ЗСУ за захист, та можливість працювати й тренуватись!Переможемо!

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины