В Кам'янське завітав Чемпіон світу Георгій Зантарая: як пройшов майстерклас

9 березня до Кам’янського завітав легендарний український дзюдоїст, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України, а нині депутат Київради та член Наглядової ради Федерації дзюдо України Георгій Зантарая. Він провів майстерклас, в якому взяли участь близько сотні вихованців місцевих шкіл з дзюдо - ДЮСШ 1, ДЮСШ 4 та обласної КДЮСШ ДОР.

0

Відвідав захід й Президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Григорій Король, який вручив Георгію пам'ятну відзнаку за підтримку розвитку дзюдо на Дніпропетровщині.
Ще до війни чемпіон світу кілька разів проводив майстеркласи в Дніпрі, а вже під час війни побував в Марганці на Дніпропетровщині, де діти зараз не можуть тренуватись через постійні обстріли. В Кам'янському він вперше.

0

«Георгій Зантарая є 6-разовим медалістом чемпіонатів світу: 1 раз він був першим, 1 раз другим і 4 рази третім. Для нашої країни і світу він є унікальним дзюдоїстом з неординарною та ефектною технікою. Георгій залишив великий слід в світовому дзюдо і є прикладом для юних спортсменів. Вони рівняються на нього», - зазначив Президент Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо Григорій Король.

Під час майстеркласу Георгій поділився секретами боротьби на татамі, а ще вручив дітям свої фірмові подарунки. Всі охочі сфотографувалися з кумиром та взяли автограф. Для юних спортсменів це було справжнє свято.

0

«Такі заходи мають великий влив на розвиток спорту в Кам’янському. Подібні майстеркласи дають дітям можливість підвищити кваліфікацію, отримати новий досвід та поспілкуватися з кумиром. Ми дуже раді, що Георгій знайшов час та завітав до нас», - каже Президент Федерації дзюдо Кам’янського Владислав Ніколаєв.

0

Відзначимо, що саме під час війни Георгій Зантарая провів рекордну кількість майстеркласів в Україні:
Миколаїв, Марганець, Житомир, Івано-Франківськ, Краматорськ, Суми, Прилуки, Слов'янськ, Покровськ, а зараз Кам'янське тренувались разом з Гео.

0

Він намагається за допомогою таких спільних тренувань та спілкування з дітьми підтримати тих спортсменів, які залишилися в Україні. В регіонах він обов'язково залишає якусь гуманітарну допомогу, чи то спортивну форму, одяг, дзюдоґі. Майстеркласи проходять за підтримки Федерації дзюдо України.

«Дуже класно, коли діти мають можливість потренуватися і розумію, що такі зустрічі важливі для них. Дякую Збройним силам України, що вони нам дають можливість проводити такі заходи, тренуватися, навчатися, їм за це велика дяка. З початку повномасштабного вторгнення я де тільки не був з майстеркласами. В тому числі, це все завдяки нашій Федерації дзюдо України та її Президенту Михайлу Кошляку, який робить все, щоб ці поїздки реалізовувалися», - зазначив Георгій Зантарая.

Більше ФОТО за посиланням.

Більше про майстерклас в Кам'янському дивіться у ВІДЕО від Відкритого.

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины