Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзу на Кубку Європи

Кубок Європи серед кадетів

В Шаморіні 23 й 24 березня проходив Кубок Європи серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. В змаганнях взяли участь 527 хлопців та дівчат з 21 країни.

В складі збірної України відзначились двоє представників Дніпропетровщини. Бронзовими призерами стали Дмитро Лебідь й Олег Фесенко.

На шляху до нагороди у вазі -90 кг Дмитро Лебідь провів чотири сутички, в трьох переміг. В вирішальному бронзовому поєдинку дніпрянин заробив дві оцінки ваза-арі та виявився сильнішим за суперника з Чехії Ондрежа Фоукала.
Це вже другий успіх Дмитра Лебедя на європейських татамі. В листопаді минулого року він був також бронзовим призером кадетського Кубка Європи в Дьйорі. В Україні ж на початку року хлопець впевнено виграв кадетський Чемпіонат України. Тренує Дмитра Віталій Харламов.

Олег Фесенко на шляху до нагороди поступився на старті змагань, в 1/16 фіналу. Далі через втішний турнір дістався бронзи. У вирішальній сутичці за медаль дніпрянин переміг чисто Антона Хачатряна з Польщі.
Це перша нагорода в кар'єрі Олега Фесенка з офіційних міжнародних змагань. В Україні цьогоріч він був бронзовим призером юніорського Чемпіонату України у вазі +100 кг, та срібним призером кадетського Чемпіонату України в +90 кг. Тренують Олега Ян Саркісянц та Віталій Харламов.

Загалом збірна України з дзюдо U18 стала найкращою командою на Кубку Європи в Шаморіні - "синьо-жовті" вибороли 5 золотих, 3 сріблих й 6 бронзових нагород.

0

0

0

0

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины