Кубок Європи U18 в Польщі: дві нагороди в дніпрян

В польському містечку Бьєльсько Бяла 18 та 19 травня відбувся черговий Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. В ньому змагались 833 спортсмена з 30 країн світу. В складі збірної України здобули дві нагороди й дзюдоїсти з Дніпра Дмитро Лебідь й Олег Фесенко. Хлопці зійшли на подіум в другий змагальний день.

0

У ваговій категорії до 90 кг за перемогу боролися 49 учасників, серед який найкращим виявився саме представник Дніпропетровщини.
Дмитро Лебідь провів на польських татамі 5 сутичок, здобувши перемоги над суперниками з Чорногорії, Австрії, Нідерландів, Казахстану, й Хорватії у фіналі.
Це вже третя медаль Дмитра Лебедя на кадетських Кубках Європи від початку року. У квітні він був чемпіоном Кубка Європи у Тепліце, а в березні бронзовим призером КЄ у Шаморіні.

У ваговій категорії +90 кг не збавляє обертів й інший представник дніпровського дзюдо Олег Фесенко. Синхронно з Дмитром Лебедем він виборює свою третю нагороду в 2024 році на Кубках Європи U18. До бронзи Кубка Європи в Шаморіні та срібла в Тепліце тепер Олег додав ще й бронзу з Бьєльсько Бяла.

На шляху до подіуму дніпрянин провів п'ять сутичок, в чотирьох з них здобув перемоги над суперниками з Казахстану, Польщі, Нідерландів та у бронзовому поєдинку - над дзюдоїстом з Австрії.

Відзначимо, що й Дмитро Лебідь, й Олег Фесенко вихованці спортивного клубу "Тайфу Дзюдо". Першого тренує Віталій Харламов, а другого Віталій Харламов разом з Яном Саркісянцом.

Загалом, збірна України з дзюдо виборола на польському Кубку Європи U18 6 медалей: 4 золота й 2 бронзи. Окрім золота Лебедя й бронзи Фесенка в наших такі здобутки: чемпіонами стали Хазар Гейдаров, Ілля Назаренко, Анна Олійник-Корнійко, бронзовим призером Тимофій Руденко. Синьо-жовті впевнено вибороли командне перше місце в медальному заліку серед 30-ти команд-учасниць.

0

0

0

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины