В Києві презентували олімпійську збірну України з дзюдо

Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк назвав чотирьох спортсменів, які кваліфікувалися на Олімпійські Ігри у Парижі.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку Президента Федерації дзюдо України Михайла Кошляка.

В Києві відбулася презентація олімпійської збірної України з дзюдо. Підтримати олімпійців приїхали Президент НОК України Вадим Гутцайт, очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний, легенди українського дзюдо Роман Гонтюк, Руслан Машуренко та Георгій Зантарая, а також дзюдоїсти, які боролися за ліцензію: Артем Лесюк, Антон Савицький, Михайло Свідрак, Євген Балєвський, Юлія Курченко.

0
Михайло Кошляк та команда Федерації дзюдо України: зліва направо Михайло Руденко, Вадим Павленко, Василь Волошин, Віталій Дуброва, Нуруліслам Аркаллаєв

0
Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт

0
Очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний

0
Заслужений майстер спорту та перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая

Четверо спортсменів вибороли право представляти державу на Олімпіаді у Франції, яка стартує вже 26 липня. До Парижу у складі збірної поїдуть:

0
Дільшот Халматов (-60 кг)

0
Богдан Ядов (-66 кг)

0
Дар’я Білодід (-57 кг)

0
Єлизавета Литвиненко (-78 кг)

«Це дуже важливий та потужний захід і для наших хлопців та дівчат, які вибороли ліцензії на участь в іграх у Парижі, і для всієї української дзюдо спільноти, та й для мене як для Президента Федерації дзюдо України. Поставили крапку після першого етапу підготовки до головного старту чотириріччя. Видихнули, підбили підсумки. Розпочали етап другий, ще більш важливий. Головним же етапом стане, власне, Олімпійський турнір з дзюдо в Парижі», – сказав Михайло Кошляк.

0
Михайло Кошляк

0
Він також додав, що ЗСУ передали прапор України з підписами захисників, який вирушить на Олімпіаду разом зі спортсменами.
«Вчора зібрали велику команду однодумців, яким вдячний безкінечно за спільну працю, за підтримку — це, в першу чергу, наші захисники ЗСУ, завдяки яким ми не просто тренуємось, завдяки ним ми живемо. Прапор України з передової, який нам передали вчора, з підписами та побажаннями від наших крутих та незламних, поїде в Париж зі збірною та буде надихати», – додав Президент Федерації дзюдо України.

0

0

0

«Ми не в рівних умовах з іншими учасниками через напад країни-агресорки на нашу державу. У нас літають ракети та гинуть люди. Зрештою, нам, щоб потрапити за кордон, потрібно їхати два дні. Спортсмени дуже виснажуються. Але незважаючи ні на що, те, що ми маємо зараз — це нереальне досягнення та сила волі спортсменів, тренерів, міністерства спорту, Олімпійського комітету, наших спонсорів, суспільства, які допомагають нам, а також Збройних сил України, які нас захищають. Перший етап пройдено, ми — на Олімпіаді, це привід для усієї країни пишатись нашими спортсменами», – підсумував Михайло Кошляк.
Фото: Іван Деркач/Федерація дзюдо України

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины