80 - річний ювілей відзначив тренер з Кам'янського Олександр Кравцов

6 червня ювілей відзначив кам'янський фахівець, тренер ДЮСШ 4 Олександр Кравцов. Йому виповнилось 80 років. І Олександр Кузьмич й досі працює, виховує дітвору та молодих дзюдоїстів.

0

Аби привітати ювіляра до Кам'янського завітав Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк. Зокрема, Михайло Анатолійович вручив Олександру Кравцову ліцензійне брендоване кімоно.

0

- Наше дзюдо непереможне, бо в нас є такі потужні фахівці, як тренер з Кам'янського Олександр Кузьмич Кравцов. Сьогодні він відзначає свій 80-річний ювілей, і досі на татамі, виховує діточок, - поділився враженнями Президент ФДУ Михайло Кошляк.

0

З подяками, квітами, подарунками долучились до привітань також Президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Григорій Король, Президент Федерації дзюдо Кам'янського Владислав Ніколаєв, начальник управління молоді та спорту Кам'янської міської ради Анатолій Івашина, директор ДЮСШ 4 Олександр Кирпа, а також численні вихованці Олександра Кузьмича.

0

Спортивну кар'єру Олександр Кравцов розпочав в шістдесятих роках минулого сторіччя, в 1969 році виконав норматив майстра спорту СРСР з боротьби самбо. Після того як в 1968 році дзюдо визнали олімпійським видом спорту, більшість самбістів перекваліфікувалися. В 1977 тренувати дзюдоїстів розпочав і Олександр Кузьмич, попередньо отримавши диплом Київського державного інституту фізичної культури та спорту. Загалом, протягом кар'єри працював в ДЮСШ спортивного клубу "Прометей", в обласній ДЮСШ "Спартак", ДЮСШ 4 та виховав більше десятка майстрів спорту СРСР та України, учасників чемпіонатів Європи. За часів СРСР був суддею всесоюзної категорії.

0

Одним із вихованців Олександра Кравцова є й виконавчий директор Федерації дзюдо Кам'янського Василь Мосьпан. З ним пліч-о-пліч нині в одному залі тренують юних спортсменів - призерів Чемпіонатів Дніпропетровської області, медалістів Дитячої Ліги.

- Приєднуюсь до привітань на адресу Олександра Кузьмича, головне, бажаю міцного здоров'я, все інше в нього є -жага до життя, оптимізм, рідні та близькі люди. Останнім часом в зал заходить й онука Олександра Кузьмича, вона займається гімнастикою, але зацікавилась дзюдо. Це дуже добре, не виключаю, що їй передасться дідусева любов до дзюдо, - каже Василь Григорович Мосьпан.

Федерація дзюдо Дніпропетровської області та Дніпра ще раз вітають з 80-річчям Олександра Кузьмича Кравцова! Бажаємо міцного здоров'я та отримувати задоволення від своєї професії та кожної миті житя!

Фото: Шкуренко Катерина/Федерація дзюдо Кам'янського

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины