В Дніпрі пройшло відкрите тренування до Олімпійського дня

Ранкове п'ятничне тренування у спортивному залі на Мазепи пройшло у відкритому форматі. Цього дня на татамі окрім звичних занять пройшов також урочистий захід, започаткований НОКом України та присвячений Всесвітньому Олімпійському дню.

Дату відзначатимуть 23 червня, але спортивні урочистості проходитимуть в Україні, та в нашому регіоні цілий місяць. Девіз цьогорічного святкування "Передай вогонь перемоги".

0

Ініціативу Національного Олімпійського комітету України в Дніпрі підхопили обласна КДЮСШ з олімпійських та неолімпійських видів спорту та її директор Денис Біліченко та обласний Центр Олімпійської підготовки та його директорка Оксана Вілентко. Спільними зусиллями вони й організували та провели відкрите тренування з дзюдо.

0

Олімпійський день на татамі відвідали почесні гості: в.о.начальника управління молоді і спорту ДніпроОДА Юлія Скляр, начальниця управління з питань культури та спорту Дніпропетровської облради Лілія Гиренко, срібна призерка Олімпійських ігор в Атланті 1996 з веслування академічного, директорка ОШВСМ Діна Міфтахутдінова та багато інших.

В заході взяли участь близько 60 юних спортсменів, тренерів, ветеранів дзюдо. Вийшов на татамі й Президент Федерації дзюдо України, голова Відділення НОК України в Дніпропетровській області Михайло Кошляк. Він побажав всім міцного здоров'я та олімпійських перемог та вручив пам'ятні олімпійські сувеніри з емблемою НОКу України.

- Гарна ініціатива обласних КДЮСШ та Центру Олімпійської підготовки з дзюдо.
Молодці організатори та всі, хто долучився - тренери, юні спортсмени та наші потужні дзюдоїсти-майстри, медіа, друзі, почесні гості. Гарний день.Чудова мотивація для молоді. Рухаємось далі, - поділився враженнями Михайло Анатолійович.

Директор ОКДЮСШ Денис Біліченко передав символічний смолоскип "Вогонь Перемоги" легендарній спортсменці Діні Міфтахутдіновій, яка пообіцяла передати його за кілька днів нашим веслувальникам.

0

Нагадаємо, що 21 червня Олімпійський день відзначатимуть у Дніпрі. Це буде великий спортивний захід, організований Відділенням НОК України в Дніпропетровській області. Він пройде на базі однієї з місцевих спортшкіл за участі представників олімпійських та неолімпійських видів спорту. Готується взяти участь в святкуванні й команда Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

ФОТОРЕПОРТАЖ Євгена Лаптєва

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины