Федерація дзюдо Кам’янського організувала для юних спортсменів літній табір

У Кам’янському для юних спортсменів організували літній табір, в якому вони матимуть змогу оздоровитися та покращити професійні навички.
Детальніше — в сюжеті Відкритого.
У таборі діти можуть як відпочити, так і потренуватися. Оздоровитися цього літа вирушить майже сотня юних дзюдоїстів. Відпочинок триватиме близько місяця. Дарина вперше в таборі. Таке проведення дозвілля їй до вподоби. “На цій турбазі гарна природа, тут свіже повітря, тут багато чим можна позайматися. Нам видали фрукти, ми цілий день купалися, ходили на майданчик, бігали, грали, фоткалися”, – ділиться дівчинка.

0

Федерація дзюдо Кам’янського організувала для юних спортсменів літній табір - рис. 1 Такий відпочинок для юних спортсменів – ініціатива Федерації дзюдо Кам’янського. У таборі – спортивний розвиток та оздоровлення. Особлива увага і до харчування. Раціон багатий на вітаміни – черешня, яблука, банани та абрикоси.
“Оздоровлюємо купанням, і нам федерація надала тут добрі умови щодо вітамінізації дітей. Фрукти, воду підвозять, діти задоволені”, – зазначає тренер Вадим Кальга.

0

Федерація дзюдо Кам’янського організувала для юних спортсменів літній табір - рис. 2 Головна мета такого табору — це фізичний та духовний розвиток дітей, наголошує президент федерації дзюдо Кам’янського. Владислав Ніколаєв запевняє, що такі івенти дозволяють корисно проводити літні канікули.
“Одна з головних цілей цього відпочинку для дітей — це те, щоб вони не вештались по вулицях. Бо коли жарко і діти не ходять до школи, то вони будуть займатись різною нісенітницею, а ми працюємо над тим, щоб вони досягали цілей”, – каже президент Федерації дзюдо Кам’янського.

0

Федерація дзюдо Кам’янського організувала для юних спортсменів літній табір - рис. 3 Він підкреслює, за цей час діти зможуть відволіктися від війни та набратися сил для нових перемог. Детальніше — в сюжеті Відкритого.

Журналіст: Даниїл Ніколаєнко

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины