Дніпрянин Дмитро Лебідь - чемпіон Європи з дзюдо серед кадетів

В суботу, 29 червня, в Софії (Болгарія) завершився особистий турнір Чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. В змаганнях взяли участь більше 500 спортсменів із 44 країн Старого Світу.

0

В складі збірної України боролись й дніпряни. З нагородою фінішував у ваговій категорії до 90 кг вихованець тренера Вітаталія Харламова та СК "Тайфу Дзюдо" Дмитро Лебідь.

0

На шляху до фіналу наш борець виявився сильнішим за суперників з Нідерландів, Болгарії, Польщі, Франції. У фіналі Дмитро впевнено, за 47 секунд, розібрався з литовцем Маджюсом Генісом та виборов золото. Це перша медаль з офіційних стартів європейського рівня в кар'єрі Лебедя, і відразу найвищого ґатунку.

0

В Чемпіонаті Європи взяли участь ще двоє дніпрян - у вазі +90 кг Олег Фесенко провів три сутички, в одній здобув перемогу, Анна Ткачова у вазі -70 кг поступилася в першій сутичці.

0

Загалом, збірна України U18 за три дні особистих змагань виборола на Чемпіонаті Європи в Софії 1 золоту, 3 срібних й 3 бронзових нагороди та посіла четверте загальнокомандне місце в медальному заліку.
30 червня "синьо-жовті" змагатимуться в командному Чемпіонаті Європи U18 в розділі MIXED.

0

Федерація дзюдо Дніпропетровської області щиро вітає з успіхом всю національну команду та чемпіона Європи Дмитра Лебедя! Бажаємо не зупинятися!

0

Наші Проекти

Наші Партнери

Европейская Федерация дзюдо
Всемирная Федерация дзюдо
Федерация дзюдо Украины