20-21 червня німецький Берлін приймав черговий юніорський Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів не старших 21 року. 459 учасників з 39 країн світу взяли участь в змаганнях.
Національна збірна команда України в Берліні завершила Кубок у трійці найкращих. Наші вибороли 2 золота, 1 срібло й 4 бронзи.

В складі збірної України з нагородою завершив змагання і дніпрянин Олег Фесенко. Він став бронзовим призером у ваговій категорії +100 кг.
Загалом, наш спортсмен провів на німецьких татамі чотири поєдинки, в трьох виграв. В бронзовій сутичці Олег двома оцінками «ваза-арі» здолав нідерландця Стейна Олденхофа.

Це перша міжнародна нагорода для 19-річного дзюдоїста в 2026 році. На двох попередніх Кубках Європи U21 в Познані та Каунасі він був пʼятим. Олег Фесенко - вихованець міської СДЮСШОР 6, спортклубу «Тайфу-Дзюдо» та тренерів Дмитра Радченка, Сергія Плієва й Яна Саркісянца.

Відзначимо, що Кубки Європи U21 являються етапами відбору на юніорські чемпіонати Європи та світу. Континентальна першість відбудеться в вересні, світова - в листопаді.